Reklama

Regulamin konkursu: Czytelnicy "Niedzieli" na wakacjach

[ TEMATY ]

konkurs

regulamin

foto: canva.com

Organizator: Tygodnik Katolicki "Niedziela"
Cel Konkursu: rozpowszechnienie miejsc kultu religijnego, promocja miejsc sakralnych w Polsce i na świecie.
1. Konkurs adresowany jest do wszystkich czytelników Tygodnika Katolickiego „Niedziela” oraz portalu www.niedziela.pl:
2. Do konkursu można zgłosić maksymalnie 3 fotografie (w wersji elektronicznej) oraz opis w wersji edytowalnej (dokument word/wordPat/libre office).
3. Minimalny wymiar zdjęcia: 630x400piks;
3. Prace konkursowe muszą posiadać metryczkę, zawierającą imię i nazwisko autora zdjęcia, adres zamieszkania, numer telefonu, e-mail oraz opis zdjęcia (co się na nim znajduje, gdzie zostało wykonane).
4. Oceny nadesłanych prac dokona komisja konkursowa powołana przez organizatora.
5. Wyniki konkursu zostaną przekazane laureatom pocztą elektroniczną, ogłoszone będą również na stronie internetowej www.niedziela.pl do dnia 15.09.2021 r.
6. Prace po akceptacji redakcji zostaną opublikowane na portalu www.niedziela.pl w zakładce „w wolnej chwili”.
7. Spośród nadesłanych prac redakcja wybierze 10 osób, które zostaną nagrodzone książkami.
8. Prace należy przesyłać do 31 sierpnia 2021 r. pocztą elektroniczną: internet@niedziela.pl, w wiadomości prywatnej w mediach społecznościowych: Facebook, Twitter, Instagram.
9. Udział w konkursie jest jednoznaczny z posiadaniem praw autorskich do zgłoszonych zdjęć oraz tekstów.
10. Osoby niepełnoletnie muszą dołączyć do zdjęć zgodę opiekuna prawnego na warunki zawarte w regulaminie konkursu.
11. Udział w konkursie jest jednoznaczny z nieodpłatnym udzieleniem prawa do wykorzystywania nadesłanych fotografii na polach eksploatacji tygodnika "Niedziela": druku w dowolnej liczbie publikacji i w dowolnym nakładzie, używania ich na stronie internetowej pisma oraz w innych formach utrwaleń, nadających się do rozpowszechniania w ramach działań Tygodnika.
12. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez organizatora danych osobowych na potrzeby redakcji (ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r. Dz.U. nr 133 poz. 833)

Dodatkowe informacje na temat konkursu:
Redakcja internetowa, tel. +48 (0-34) 365-19-17 (wew. 325)
internet@niedziela.pl

2021-06-17 11:05

Ocena: +1 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Wieluń. Rzeźbiarze nagrodzeni

[ TEMATY ]

konkurs

Boże Narodzenie

Wieluń

Muzeum Ziemi Wieluńskiej

Muzeum Ziemi Wieluńskiej

W Muzeum Ziemi Wieluńskiej wręczono dyplomy nagrodzonym i wyróżnionym w konkursie rzeźbiarskim „Wieluńskie Boże Narodzenie”.

Konkurs został rozstrzygnięty na początku grudnia ubiegłego roku. Ze względu na wprowadzone w grudniu obostrzenia, wystawę pokonkursową można oglądać tylko on-line na stronie: www.muzeum.wielun.pl oraz profilu facebookowym Muzem Ziemi Wieluńskiej.

CZYTAJ DALEJ

Jasna Góra: trwa 37. pielgrzymka małżeństw i rodzin

2021-09-26 12:42

[ TEMATY ]

Jasna Góra

rodzina

Karol Porwich/Niedziela

Pod hasłem: „Pójdźcie do Józefa” na Jasnej Górze trwa 37. Ogólnopolska Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin. Stanowi centralne w Polsce obchody Roku św. Józefa i Roku Rodziny Amoris laetitia. Jest okazją do podkreślenia niezastąpionej roli rodziny oraz znaczenia więzi wspólnotowych między rodzinami. Centralnym jej punktem będzie Msza św. o godz. 11.00 pod przewodnictwem abp. Grzegorza Rysia, metropolity łódzkiego.

Dzisiejszy dzień od godz. 9.00 rozpoczęło spotkanie w Sali o. Kordeckiego. W jego ramach zaplanowano m.in. konferencję Moniki i Marcina Gomułków – o małżeńskich potrzebach; o Roku Rodziny mówić będzie ks. Przemysław Drąg, dyrektor Krajowego Ośrodka Duszpasterstwa Rodzin KEP; temat wsparcia dla rodzin w specjalistycznych poradniach rodzinnych podejmie ks. Paweł Landwójtowicz, wykładowca na Wydziale Teologii Uniwersytetu Opolskiego.

CZYTAJ DALEJ

Dziękczynienie za beatyfikację kard. Wyszyńskiego w Komańczy

2021-09-27 09:40

ks. Maciej Flader

Klasztor Sióstr Nazaretanek

Klasztor Sióstr Nazaretanek

Prymasie Tysiąclecia, przyjdź i powiedz jeszcze raz na Wiejskiej i w Brukseli „non possumus”. Panowie, dalej nie możemy. Niech zapełnią się kościoły. Księże Prymasie, przyjdź i stań po naszej stronie – mówił w Komańczy ks. prof. dr hab. Stanisław Nabywaniec w trakcie uroczystości dziękczynienie za beatyfikację kard. Stefana Wyszyńskiego, której przewodniczył abp Adam Szal.

We wstępie do modlitwy metropolita przemyskich wyjaśniał, że każda Eucharystia jest dziękczynieniem Panu Bogu. – „Soli Deo”, czyli „jedynie samemu Bogu” chcemy dzisiaj służyć, chcemy złożyć tę Najświętszą Ofiarę. Eucharystia jest dziękczynieniem, a to dzisiejsze dziękczynienie jest związane z beatyfikacją kard. Stefana Wyszyńskiego – powiedział abp Szal. – Jedna z intencji, która towarzyszy tej Eucharystii, to modlitwa o dobre wychowanie młodego pokolenia – powiedział metropolita przemyski, ponieważ Eucharystia celebrowana była na ołtarzu polowym przy Szkole Podstawowej w Komańczy.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Redaktor Naczelna Tygodnika Katolickiego „Niedziela” wyznaczyła w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję