Reklama

Kościół

Msza św. dziękczynna w Opatrzności Bożej za beatyfikację kard. Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej

Kard. Kazimierz Nycz na rozpoczęcie Mszy św. w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie: 12 września 2021, gdy przeżywaliśmy niezapomnianą i imponującą beatyfikację kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej w tej Świątyni.

[ TEMATY ]

Świątynia Opatrzności Bożej

Matka Elżbieta Czacka

ks. Stefan Wyszyński

Konferencja Episkopatu Polski/Facebook

Nikt nawet nie przypuszczał, ze dzisiejsze dziękczynienie za ten akt Kościoła będziemy przeżywać w takich okolicznościach, że Pan Bóg da nam nowych patronów na zupełnie nowe czasy i nowe wyzwania zarówno w świecie, jak i Kościele.

2022-06-05 12:50

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

7,5 tys. Komunii św. udzielono w Świątyni Opatrzności

[ TEMATY ]

Świątynia Opatrzności Bożej

Łukasz Krzysztofka

W dwóch Mszach św. w intencji darczyńców uczestniczyło ponad 10 tys. osób. Udzielono 7,5 tys. Komunii świętej.

W wypełnionej po brzegi Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie bp Rafał Markowski, biskup pomocniczy warszawski odprawił drugą Mszę św. w intencji Ojczyzny i darczyńców.

CZYTAJ DALEJ

Nowenna do Matki Bożej rozwiązującej węzły!

[ TEMATY ]

modlitwa

nowenna

Wiesław Podgórski

Obraz Matki Bożej Rozwiązującej Węzły

Obraz Matki Bożej Rozwiązującej Węzły

Zachęcamy do odmawiania Nowenny do Matki Bożej rozwiązującej węzły. Już od dziś poświęć kilka minut w Twoim życiu i zwróć swą twarz ku Tej, która zdeptała głowę szatanowi.

1. Znak krzyża

CZYTAJ DALEJ

Wdzięczność i nadzieja. Złoty jubileusz Ruchu Światło-Życie

2022-12-02 08:11

Ruch Światło-Życie Archidiecezji Lubelskiej

Ruch Światło-Życie jest jednym z ruchów odnowy Kościoła po Soborze Watykańskim II. Założyciel dzieła, sługa Boży ks. Franciszek Blachnicki, włączył w nie ludzi różnego wieku i stanu: dzieci, młodzież, dorosłych, małżeństwa, kapłanów, osoby życia konsekrowanego. Zadaniem oazy jest ukształtowanie dojrzałych chrześcijan, gotowych służyć Bogu i człowiekowi w Kościele i ojczyźnie. Szczególnym miejscem na mapie Ruchu jest Lublin, gdzie do połowy lat 70. XX wieku mieszkał i pracował ks. Franciszek Blachnicki. Tu idee zrodzone w sercu założyciela przekładały się na konkretne działania duszpasterskie.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję