Reklama

Wiadomości

Konsorcjum.pl- Trade & Travel Company uhonorowane Godłem Teraz Polska

25 października w Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie odbyło się wręczenie statuetek „Promotor Polski” oraz dyplomów potwierdzających prawo do używania Godła Teraz Polska w 2023 roku.

[ TEMATY ]

pielgrzymka

nagroda

archiwum Konsorcjum

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” uhonorowała Konsorcjum.pl- Trade & Travel Company, polskiego organizatora Pielgrzymek, który działa na naszym runku już ponad 35 lat. Po raz 15 zostali nagrodzeni tym zaszczytnym tytułem oraz Godłem Teraz Polska. Co ważne są jedynym biurem podróży, które od tylu lat ma prawo do posługiwania się tym znamienitym logiem. Dyplom odebrał Prezes Artur Matiaszczyk.

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego od ponad 30 lat jest organizatorem Konkursu „Teraz Polska”, którego celem jest wskazywanie najlepszych produktów i usług, wyróżniających się swoimi walorami jakościowymi. Godło „Teraz Polska” to jedna z najsilniejszych marek w kraju, która łączy w sobie najwyższą jakość i polskie pochodzenie, czyli dwie wartości najbardziej pożądane przez polskich konsumentów.

Konsorcjum.pl jest organizatorem pielgrzymki do Ziemi Świetej dla czytelników i pracowników Tygodnika "Niedziela". Więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ-Zobacz

Podziel się cytatem

Konsorcjum.pl- Trade & Travel Company to firma znana zarówno z podróży po całym świecie (w tym szczególnie do Ziemi Świętej, Meksyku, Medjugorie, Fatimy i Santiago de Compostela, Gruzji, czy Libanu). Zapewniają wszystkim Klientom indywidualną obsługę, dedykowane dla nich programy i oferty, dostosowane do potrzeb i wymogów finansowych. Świadczą wszelką pomoc w procedurach wizowych. Jako Agent IATA prowadzą sprzedaż biletów lotniczych w atrakcyjnych cenach. Postaw na sprawdzonych, nie czas na ryzyko. Szczegóły na stronie www.konsorcjum.com.pl

2022-10-26 16:55

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Wyróżnione za wolontariat

W polskich placówkach oświatowych trwa ogłoszony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej „Rok Wolontariatu”. Wolontariat to niezwykle ważne zadania, jakie podejmowane są w szkołach. Angażowanie się młodych ludzi w wolontariat uczy ich przede wszystkim pracy w zespole, co będzie przydatne w ich dalszym dorosłym życiu. W projekcie ustawy prawa oświatowego zostały zawarte przepisy wzmacniające prowadzenie działalności wolontariackiej w szkołach i placówkach oświatowych. Po wejściu przepisów w życie, szkoła ma obowiązek zawarcia w statucie szkoły sposobu organizacji i realizacji zadań z zakresu wolontariatu.

CZYTAJ DALEJ

Czy w piekle też jest życie wieczne?

Niedziela Ogólnopolska 34/2009, str. 24

Adobe Stock

Modlimy się bardzo często o życie wieczne dla naszych zmarłych. Pewnie i sobie życzymy tego wiecznego życia po śmierci. Jednak tak do końca nie rozumiem tego wezwania, bo nie umiem sobie wyobrazić życia wiecznego. Czy ono różni się tylko wymiarem czasu od życia na ziemi i niczym innym? Gdyby chodziło tylko o to, żebyśmy żyli nie kilkadziesiąt lat, ale wiecznie, to równie dobrze moglibyśmy sobie życzyć piekła, bo z tego, co wiem, piekło też trwa wiecznie. Czy mógłby Ksiądz napisać, czym dla Księdza jest życie wieczne i jak można dążyć do udziału w nim?
M.G.

CZYTAJ DALEJ

Władze Lizbony odsunęły od przygotowań do ŚDM przedstawiciela rządu Portugalii

2023-02-03 20:18

[ TEMATY ]

rząd

ŚDM Lizbona

lizbona2023.pl

Władze Lizbony odsunęły od prac przy organizacji Światowych Dni Młodzieży José Sá Fernandesa, przedstawiciela socjalistycznego rządu Portugalii Antónia Costy w komitecie organizacyjnym tej imprezy. Według portugalskich mediów decyzja ta została podyktowana nadmiernymi wydatkami na organizację zaplanowanej na 1-6 sierpnia br. imprezy. W czwartek, jak potwierdził burmistrz Lizbony Carlos Moedas, reprezentant rządu Costy został odsunięty od przygotowań do organizacji ŚDM.

Kontrowersje wokół działań Sá Fernandesa pojawiły się po ujawnieniu kosztów organizacji ŚDM, które mają przekroczyć 160 mln euro. Szczególne wątpliwości co do uczciwych szacunków kosztów wydarzenia pojawiły się po ujawnieniu informacji, że ponad 90 proc. kontraktów na inwestycje w ramach ŚDM zostało zawartych bez wcześniejszych przetargów, zaś koszt głównego ołtarza tej imprezy może w sumie przekroczyć kwotę 5 mln euro.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję