Reklama

Wiadomości

ME 2024 - polscy piłkarze rozpoczęli podróż do bazy w Hanowerze

Piłkarska reprezentacja Polski udała się w drogę do Hanoweru, gdzie będzie miała swoją bazę pobytową podczas mistrzostw Europy w Niemczech. Pierwszy mecz biało-czerwoni rozegrają w niedzielę z Holandią w Hamburgu.

[ TEMATY ]

piłka nożna

Krzysztof Sitkowski/KPRP

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Wyczarterowany samolot z 26 zawodnikami i sztabem, pomalowany w biało-czerwone barwy, odleciał z Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie tuż przed godziną 18.

Na pokładzie jest m.in. kapitan Robert Lewandowski, który z powodu urazu nie zagra z Holandią, ale ma szansę wrócić do pełni sił przed drugim meczem w grupie D - z Austrią w Berlinie 21 czerwca. Na zakończenie fazy grupowej Polska zagra 25 czerwca z Francją.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

Mistrzostwa w Niemczech rozpoczną się w piątek i potrwają do 14 lipca.(PAP)

mm/ co/

2024-06-11 18:13

Oceń: 0 -1

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Liga włoska - Milik przeszedł zabieg artroskopii kolana

[ TEMATY ]

piłka nożna

PAP/Piotr Nowak

Arkadiusz Milik przeszedł w poniedziałek zabieg artroskopii łąkotki lewego kolana - poinformował Juventus Turyn. Piłkarz reprezentacji Polski doznał kontuzji w piątkowym meczu towarzyskim z Ukrainą w Warszawie i nie wystąpi w mistrzostwach Europy.

W wydanym komunikacie Juventus sprecyzował, że zabieg przeprowadził profesor Roberto Rossi i że zakończył się on pełnym sukcesem. Milik ma rozpocząć rehabilitację już we wtorek.
CZYTAJ DALEJ

Agencja SIR: papież oddycha samodzielnie

2025-02-19 10:39

[ TEMATY ]

papież Franciszek

PAP/EPA/MASSIMO PERCOSSI

Szpital Gemelli

Szpital Gemelli

Papież Franciszek „wstał i usiadł w fotelu, jak to zwykle robił w ostatnich dniach. Jego serce jest mocne, oddycha samodzielnie” - podaje w oparciu o źródła watykańskie włoska agencja katolicka SIR.

Oczekuje się, że w najbliższych dniach, według tych samych źródeł, odbędzie się konferencja prasowa z udziałem lekarzy z kliniki Gemelli i Watykanu, która dostarczy dalszych szczegółów na temat stanu zdrowia Ojca Świętego. Kolejny biuletyn medyczny spodziewany jest dziś wieczorem. Po południu do kliniki Gemelli ma przybyć kardynał sekretarz stanu Pietro Parolin, który podróżował do Burkina Faso. Jeśli chodzi o fałszywe wiadomości, które krążyły w ostatnich dniach, źródła watykańskie podkreślają, że „regularnie przekazujemy informacje o stanie zdrowia Ojca Świętego”.
CZYTAJ DALEJ

Czechy: Zmarły dwie osoby ranne w ataku nożownika

2025-02-20 10:47

[ TEMATY ]

Czechy

Adobe Stock

Zmarły dwie osoby ranione przez uzbrojonego w nóż napastnika - poinformowała policja. Do ataku, którego okoliczności są wyjaśniane, doszło w czwartek w mieście Hradec Kralove na północy Czech.

Nożownik zaatakował w sklepie w jednej z dzielnic. Ranni trafili do szpitala, ale zmarli na skutek odniesionych ran.(PAP)
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję