Reklama

Muzyczne DarY

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

25.03.2013

1. Arkadio - Kogo jara taka wiara (3) ↑

2. Twoje Niebo - Modlitwa o sens (5) ↑

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

3. Mietek Szcześniak (ft.Basia) - Save the best for last (1) ↓

4. Maleo Reggae Rockers - Moc (bz) •

5. Monika Kuszyńska - Zostań chwilo (2) ↓

6. Bęsiu - Paruzja (ft. Prayz, Gifted) (7) ↑

7. Paweł Kukiz - Koniec końców - Siła i honor (6) ↓

8. Luxtorpeda - Hymn (9) ↑

9. Grażyna Łobaszewska - Już drogę znasz (10) ↑

10. Full Power Spirit - Rusz głową (12) ↑

11. Beata Bednarz - Zamieszkaj ze mną (bz) •

12. Jacek Stachursky - Boski plan (8) ↓

13. Elektryczne Gitary - Wielka Solidarność - Historia (14) ↑

14. De Press - Myśmy rebelianci (13) ↓

15. Armia - Pałacyk Michla (N/17) ↑

16. Raz.Dwa.Trzy. - To wszystko, co niezrozumiałe (bz) •

17. New Life’m - Uczniowie PANA - Światło Życie (N/20) ↑

18. StronaB - Dwa jabłka na czereśni (19) ↑

19. Anti Babylon System - Osiem błogosławieństw (15) ↓

20. Triquetra - Noc (18) ↓

2013-04-03 07:24

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Kard. Fernando Filoni mówi o liczeniu głosów i reakcji kard. Prevosta

2025-05-15 09:39

[ TEMATY ]

konklawe

Vatican Media

„Najmocniejszym momentem konklawe jest chwila, gdy oczekiwanie zamienia się w rzeczywistość” - powiedział kard. Fernando Filoni. W czasie czwartego rozstrzygającego głosowania podczas konklawe był on skrutatorem, czyli osobą wyznaczoną do liczenia głosów.

Podziel się cytatem Poruszenie wyborem „Wszyscy wstaliśmy, gdy powiedziałem, że uzyskaliśmy 89 głos, ale scrutinium się jeszcze nie skończyło, więc były tylko oklaski. Oczywiście kandydat, który teraz stał się wybranym papież, pozostał na swoim miejscu, wyraźnie poruszony uznaniem braci. Następnie, po tej pierwszej chwili, ponownie rozpoczęło się odliczanie głosów do końca” - powiedział kard. Filoni w rozmowie z włoskim dziennikiem „Il Fatto Quotidiano”. Dodał, że gdy później zobaczył Leona XIV w papieskim stroju, wydał mu się uszyty na miarę.
CZYTAJ DALEJ

Modlitwa o dobry wybór prezydenta

Niedziela Ogólnopolska 19/2015, str. 27

Bożena Sztajner/Niedziela

Królowo Polski, umiłowana Matko Narodu Polskiego!
CZYTAJ DALEJ

Jasnogórskie Śluby Narodu propozycją programu przygotowującego do Jubileuszu Roku Odkupienia 2033

Odczytanie na nowo i wypełniane programu Jasnogórskich Ślubów Narodu w życiu indywidualnym i wspólnotowym to propozycja na duchowy program przygotowania do Jubileuszu Roku Odkupienia 2033. To inicjatywa osób, które zaangażowały się w modlitwę za Ojczyznę pod nazwą „Mobilizacja Kobiet”. Opiekę nad dziełem objęli: Instytut Prymasa Wyszyńskiego i Przeor Jasnej Góry.

12 maja, mija 69 lat od napisania przez bł. Prymasa Wyszyńskiego podczas internowania tekstu Jasnogórskich Ślubów Narodu. W 2026 roku upłynie 70 lat od ich złożenia przed Najświętszą Maryją Panną Królową Polski.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję