Reklama

Niedziela w Warszawie

Jezus na Stadionie Legii

Choć wydarzenie to odbędzie się dopiero w przyszłym roku, a organizatorzy nie ruszyli jeszcze z kampanią informacyjną, to już setki osób zapisały się na rekolekcje. Warto zawczasu do nich dołączyć.

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Rekolekcje „Jezus na Stadionie Legii” odbędą w sobotę 7 czerwca 2025 r. Samo wydarzenie potrwa w godziach 17.00-23.00 i będzie miało charakter m.in. Maratonu Rekolekcyjnego Słowa: czyli aż 20-dwudziestominutowych konferencji, wygłoszonych na 20 scenach, umieszczonych w formie 20 tajemnic różańcowych, w ramach modlitwy za młodzież, czyli pray4teens!

Ceny biletów od 40 zł do 90 zł są kwotami na pokrycie wynajmu stadionu, nagłośnienia, telebimów, świateł itd. „Nie będziemy zarabiać na wydarzeniu, a pragniemy, by było ono wielką manifestacją wiary i wspólnym spotkaniem 30 000 osób” – piszą organizatorzy i zaznaczają, że cena biletów może wzrosnąć ze względu na nieznane jeszcze rachunki od firm przygotowujących spotkanie.

Wydarzenie „Jezus na Stadionie Legii” odbywa się w ramach projektu „Usprawiedliwieni 2103”, jego program i szczegóły będą publikowane na stronie: u2103.pl . /AT

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

2024-07-23 14:02

Ocena: +2 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Warszawa: Msza św. w intencji funkcjonariuszy i pracowników stołecznej policji

[ TEMATY ]

Warszawa

policja

Marek Zygmunt

Ks. płk January Wątroba, wikariusz generalny biskupa polowego przewodniczył w katedrze polowej Mszy św. w intencji funkcjonariuszy i pracowników stołecznej Policji obchodzącej dziś swoje święto. W homilii podkreślał, że służba jest nie tylko pracą na rzecz bezpieczeństwa, ale powołaniem i misją.

Msza św. rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru Komendy Stołecznej Policji. Liturgię słowa przygotowali policjanci i policjantki. Oprawę muzyczną zapewnił Chór Komendy Stołecznej Policji.
CZYTAJ DALEJ

Jezus może nam dać pokarm na życie wieczne

2025-04-05 15:46

[ TEMATY ]

Ewangelia

maj

rozważanie

ks. Mariusz Słupczyński

Adobe Stock

Rozważanie do Ewangelii J 6,22-29

Czytania liturgiczne na 5 maja 2025;
CZYTAJ DALEJ

Zmarł ks. prof. Helmut Juros, wybitny teolog, etyk i politolog

2025-05-05 06:30

[ TEMATY ]

zmarły

Adobe Stock

4 maja 2025 r. w wieku 92 lat zmarł śp. ks. prof. Helmut Juros, wybitny teolog, etyk i politolog, badacz w zakresie katolickiej nauki społecznej, założyciel Instytutu Nauk o Polityce i Administracji UKSW. Wychował i wykształcił liczne grono studentów i naukowców. Był członkiem i aktywnym uczestnikiem wielu polskich i europejskich gremiów oraz towarzystw naukowych. Wykładał na wielu krajowych i europejskich uniwersytetach.

Helmut Juros urodził się 4 sierpnia w 1933 w Krasiejowie k/Opola. W latach 1952-1959 odbył studia filozoficzno-teologiczne w Instytucie Filozoficzno-Teologicznym Dominikanów w Krakowie. W 1958 r. przyjął święcenia kapłańskie w Zgromadzeniu Salwatorianów w Krakowie.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję