Reklama

Muzyczne DarY

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

6. 09. 2010

1. Raz.Dwa.Trzy. - Tylko we mgle błądzi człowiek (bz) •

2. Viola Brzezińska & Adam Krylik - Miłość {Hymn Życia} (bz)•

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

3. Sal Solo & Grzegorz Kopala - Glorify the LORD - PRO LIFE (4) ↑

4. Mietek Szcześniak - Rzeczy zmieniają się (5) ↑

5. Maleo Reggae Rockers - Serca nie oszukasz (3) ↓

6. Katolika Front - Blask niech prowadzi mnie (7) ↑

7. Stróże Poranka - Zatrzymaj się na chwilę (6) ↓

8. Stanisław Soyka - Ur w ziemi chaldejskiej - TRYPTYK RZYMSKI (9) ↑

9. 2 Tm 2,3 - Kantyk trzech młodzieńców {Dn 3,51} (10) ↑

10. New Life’m - Zakochałam się na 100% (8) ↓

11. A & D i Muniek - Recepta na szczęście (12) ↑

12. Magda Anioł - Ja wiem... (N/11) ↓

13. 40i30na70 - Za wolność (bz) •

14. Beata Bednarz - Pieśń Prześladowanych (15) ↓

15. Monika Kuszyńska - Słabość jest Siłą (16) ↑

16. Golec uOrkiestra - Życie jest muzyką (17) ↑

17. Anastasis - Piękniej (14) ↓

18. Kasia Aszyk - Po prostu kochaj (19) ↑

19. Lumen & Marek Bałata - Wychwalajcie Pana wszystkie ludy ziemi (18) ↓

20. Chili my - Biała koszula (N)

2010-12-31 00:00

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Dyrektor krajowego biura ŚDM: w spotkaniu z papieżem w Seulu spodziewamy się ok. 2,5 tys. Polaków

2025-09-25 07:16

[ TEMATY ]

Światowe Dni Młodzieży

sdmpolska.pl

Szacujemy, że w Światowych Dniach Młodzieży w Seulu w 2027 roku weźmie udział ok. 2-2,5 tys. młodych z Polski - powiedział PAP dyrektor Krajowego Biura Organizacyjnego ŚDM ks. Tomasz Koprianiuk. Dodał, że szacowany koszt dwutygodniowego wyjazdu wyniesie ok. 7 tys. zł.

W Polsce rozpoczęły się już przygotowania do 41. Światowych Dni Młodzieży (ŚDM), które odbędą w dniach 3-8 sierpnia 2027 roku w stolicy Korei Południowej. Wydarzenie będzie przebiegało pod hasłem „Odwagi! Ja zwyciężyłem świat!”. Słowa zostały zaczerpnięte z mowy pożegnalnej Jezusa do uczniów z Ewangelii św. Jana.
CZYTAJ DALEJ

Niezbędnik Katolika miej zawsze pod ręką

Do wersji od lat istniejącej w naszej przestrzeni internetowej Niezbędnika Katolika, która każdego miesiąca inspiruje do modlitwy miliony katolików, dołączamy wersję papierową. Każdego miesiąca będziemy przygotowywać niewielki i poręczny modlitewnik, który dotrze do Państwa rąk razem z naszym tygodnikiem w ostatnią niedzielę każdego miesiąca. Dostępna jest również wersja PDF naszego Niezbędnika!

CZYTAJ DALEJ

Były prezydent Francji skazany na 5 lat więzienia

2025-09-25 13:44

[ TEMATY ]

prezydent Francji

Nicolas Sarkozy

Nicola Sarkozy

Sąd w Paryżu skazał w czwartek byłego prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy'ego na pięć lat więzienia w procesie dotyczącym nielegalnego finansowania kampanii wyborczej przy pomocy funduszy pochodzących z Libii. Sąd oczyścił Sarkozy'ego z zarzutu korupcji, ale uznał go za winnego udziału w zmowie.

Sąd uznał, że w 2006 roku do Francji dotarły fundusze z Libii, jednak nie da się uzasadnić twierdzeń, że te pieniądze zasiliły kampanię wyborczą. Uznał zarazem, że były prezydent dopuścił się przestępczej zmowy i pozwolił swym bliskim współpracownikom na kontakt z przedstawicielami Libii w celu zabiegania o uzyskanie funduszy.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję