Reklama

Monitoring medialny

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

TOMASZ LIS został szefem tygodnika „Newsweek Polska”, wydawanego przez Ringier Axel Springer Polska. Zastępcą naczelnego zostanie Aleksandra Karasińska. Zarząd spółki zdecydował o odwołaniu dotychczasowego kierownictwa redakcji. Do czasu formalnego objęcia stanowiska szefa redakcji przez Lisa funkcję p.o. redaktora naczelnego „Newsweeka” od 27 lutego sprawuje Aleksandra Karasińska.

MECZ TOWARZYSKI w piłce nożnej: Polska - Portugalia, rozegrany w środę 29 lutego 2012 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie, okazał się wydarzeniem medialnym. Na antenach telewizji publicznej obejrzało go 8 mln 816 tys. widzów! To oznacza, że zmagania drużyny Franciszka Smudy z drużyną Portugalii obserwował co drugi Polak, który w tym czasie oglądał telewizję.

TELEWIZJA POLSKA SA jest jedynym oficjalnym nadawcą UEFA EURO 2012 w Polsce. Tylko w TVP będzie można obejrzeć mecze mistrzostw Europy w piłce nożnej. Wszystkie spotkania będą transmitowane na żywo na antenach otwartych - TVP 1 i TVP 2. Równoległe transmisje będą także w TVP SPORT, w najwyższej jakości i dźwięku w TVP HD oraz na stronie internetowej: sport.tvp.pl.

(mł)

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

2012-12-31 00:00

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Kard. Grzegorz Ryś zaprasza do wspólnej modlitwy w 16. rocznicę katastrofy smoleńskiej

2026-04-08 21:48

[ TEMATY ]

modlitwa

Biuro Prasowe Archidiecezji Krakowskiej

Kard. Grzegorz Ryś

Kard. Grzegorz Ryś

10 kwietnia, w 16. rocznicę katastrofy smoleńskiej metropolita krakowski, kard. Grzegorz Ryś odprawi Mszę św. w katedrze na Wawelu o godz. 8.00, obejmując modlitwą wszystkie ofiary.

Modlitwa w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej w katedrze wawelskiej trwa nieprzerwanie od roku 2010. Wawel stał się w ten sposób nie tylko miejscem pochówku pary prezydenckiej, Lecha i Marii Kaczyńskich, ale również miejscem pamięci o wszystkich, którzy zginęli 10 kwietnia pod Smoleńskiem. Tradycję tę kontynuować - w ślad za kard. Stanisławem Dziwiszem i abp. Markiem Jędraszewskim - chce kard. Grzegorz Ryś.
CZYTAJ DALEJ

Zmiany personalne w diecezji elbląskiej

2026-04-08 09:12

[ TEMATY ]

diecezja elbląska

Diecezja Elbląska/facebook.com

Biskup elbląski wprowadza zmiany personalne w diecezji, zarówno w Kurii Diecezjalnej Elbląskiej, jak i w kierownictwie Elbląskiej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę.

Biskup Elbląski dr Wojciech Skibicki mianował ks. mgra lic. Jarosława Łukaszewskiego, doktoranta prawa kanonicznego na Uniwersytecie Nawarry w Pampelunie, wicekanclerzem Kurii Diecezjalnej Elbląskiej.
CZYTAJ DALEJ

Wizja, która wyprzedziła czas

2026-04-09 08:25

[ TEMATY ]

Laski

bł.Matka Czacka

Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża

Archiwum Zgromadzenia SFSK

W Laskach odbędzie się konferencja poświęcona bł. Matce Elżbiecie Róży Czackiej. Spotkanie w Domu Przyjaciół pokaże, jak jej myśl i dzieło Założycielki Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża wpływa na rozwój tyflopedagogiki i praktykę pracy z osobami niewidomymi.

Jedną z Patronek tego roku Sejm RP ogłosił bł. Matkę Elżbietę Różę Czacką, z racji 150. rocznicy urodzin założycielki Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża oraz Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi w Laskach. Wśród licznych wydarzeń jubileuszowych organizowanych przez stowarzyszenie jest także konferencja popularnonaukowa „Błogosławiona Matka Elżbieta Róża Czacka. Wizja, która wyprzedziła czas. Współczesne odniesienia tyflopedagogiczne”.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję