Reklama

Niedziela w Warszawie

Pedagogiczne studia podyplomowe w Warszawie! Rusza nabór

Akademia Jagiellońska w Toruniu rozszerza ofertę edukacyjną, uruchamiając pedagogiczne studia podyplomowe w Warszawie! Start już 2 marca!

2024-02-07 09:42

[ TEMATY ]

studia

Materiał prasowy

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Akademia Jagiellońska w Toruniu, uznana uczelnia z bogatą tradycją i nowoczesnym podejściem do edukacji, z radością ogłasza rozszerzenie swojej oferty dydaktycznej o pedagogiczne studia podyplomowe, które będą realizowane w stolicy Polski, Warszawie. Akademia Jagiellońska zajęła 8 miejsce w Polsce wśród Uczelni Niepublicznych w najnowszym rankingu Perspektywy 2023. Nowy program studiów został zaprojektowany, aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku pracy oraz potrzebom profesjonalistów w dziedzinie edukacji, oferując im możliwość zdobycia i poszerzenia kwalifikacji pedagogicznych.

Program studiów podyplomowych, dostępny pod adresem ZOBACZ , został stworzony w odpowiedzi na zapotrzebowanie na wysoko wykwalifikowanych pedagogów, gotowych do podjęcia wyzwań współczesnego systemu edukacyjnego. Studia są skierowane do osób posiadających wykształcenie wyższe, które pragną rozwinąć swoje umiejętności dydaktyczne i metodyczne, a także pogłębić wiedzę z zakresu psychologii edukacji i zarządzania w oświacie.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

Zajęcia rozpoczną się już 2 marca, nie czekając na tradycyjny start roku akademickiego w październiku. To doskonała okazja dla wszystkich zainteresowanych, aby jak najszybciej rozpocząć swoją drogę do zawodowego rozwoju i spełnienia w dziedzinie pedagogiki.

Akademia Jagiellońska zaprasza do zapoznania się z pełną ofertą programu na dedykowanej stronie internetowej, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące rekrutacji, programu nauczania oraz kadry dydaktycznej, składającej się z doświadczonych praktyków i teoretyków edukacji.


Podziel się cytatem

Reklama

Zapisy na nowy rok akademicki już się rozpoczęły. Zachęcamy zainteresowane osoby do szybkiego zgłaszania swojej kandydatury, aby zapewnić sobie miejsce w tym innowacyjnym i praktycznie ukierunkowanym programie podyplomowym.

Reklama

Akademia Jagiellońska Email: rekrutacja@aj.torun.pl Telefon: 695 000 012

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej studiów podyplomowych www.podyplomowe.akademiajagiellonska.pl, oraz głównej strony www.aj.torun.pl aby dowiedzieć się więcej o naszej uczelni i pełnej ofercie edukacyjnej.

Ocena: +1 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Takich kapłanów potrzeba dziś Kościołowi

Niedziela Ogólnopolska 34/2017, str. 18-19

[ TEMATY ]

studia

kapłani

Archiwum FURCA

Kształcenie na PUSC daje kapłanom solidne przygotowanie intelektualne niezbędne w różnych wymiarach pracy duszpasterskiej

Kształcenie na PUSC daje kapłanom solidne przygotowanie intelektualne niezbędne w różnych
wymiarach pracy duszpasterskiej

O tym, czy Kościół będzie mógł owocnie głosić Dobrą Nowinę w XXI wieku, zadecyduje formacja i wykształcenie kapłanów. Solidne, intelektualne przygotowanie księży umożliwiają studia na najlepszych uniwersytetach katolickich, w tym na Uniwersytecie Świętego Krzyża w Rzymie, który powstał z pragnienia dwóch świętych – Jana Pawła II i Josemarii Escrivy, założyciela Opus Dei. Dziś ta instytucja w sercu Kościoła katolickiego kształci setki kapłanów z całego świata. Jej absolwentami są także kapłani naszej diecezji, a do studiowania przygotowują się kolejni księża.

Uniwersytet, powstały na bazie uczelni założonej w 1984 r. przez bł. Alvaro del Portillo (żyjącego w latach 1914-94 następcy św. Josemarii Escrivy), jest urzeczywistnieniem wizji św. Jana Pawła II o potrzebie nowego Papieskiego Uniwersytetu, który byłby odpowiedzią na wyzwania nowej ewangelizacji XXI wieku. Uczelnia prowadzi formację integralną, która wspiera księży w walce o własną świętość i przygotowuje ich do odpowiedzialnego prowadzenia Kościoła teraz i w przyszłości. Stolica Apostolska powierzyła Uniwersytet Prałaturze Opus Dei w służbie Kościołowi powszechnemu. Papieski Uniwersytet Świętego Krzyża dba o harmonijny rozwój każdego studenta. Uczelnia stawia sobie jako cel, aby absolwenci dogłębnie znali nauczanie Kościoła, ale i potrafili je uzasadnić i wyjaśnić w wielorakich warunkach kulturowych. Na uczelni pracuje ok. 170 profesorów na wydziałach: filozofii, teologii, prawa kanonicznego, komunikacji społecznej i w Instytucie Nauk Religijnych. Uniwersytet posiada jedną z najbogatszych bibliotek. Z tych zasobów korzysta rocznie ok. tysiąca studentów pochodzących z 75 krajów całego świata, z czego 70 proc. to księża i seminarzyści.

CZYTAJ DALEJ

Ukraińscy biskupi dziękują Polakom za wsparcie: dobro pisze historię!

2024-02-23 16:58

[ TEMATY ]

Polacy

biskupi

podziękowania

rosyjska agresja na Ukrainę

Karol Porwich/Niedziela

Przewodniczący łacińskiego episkopatu Ukrainy oraz zwierzchnik Kościoła greckokatolickiego w tym kraju na falach Radia Watykańskiego podziękowali Polakom za ogromne wsparcie w czasie wojny. „To było coś więcej niż zwykła solidarność. Polacy otworzyli przed Ukraińcami swoje serca i domy” - mówi bp Witalij Skomarowski. Abp Światosław Szewczuk wskazuje na znaczenie chrześcijańskiego świadectwa, jakie Polacy dali światu. Jak podkreśla, pokazało to, iż to dobro pisze historię.

Przewodniczący łacińskiego episkopatu Ukrainy zauważa, że nasi rodacy nie po raz pierwszy wspomogli jego ojczyznę. Przypomina, że kiedy 30 lat temu kraj ten odzyskał niepodległość, polscy księża i siostry zakonne ochoczo przyjechali służyć i pomagać w odbudowie zniszczonego komunizmem Kościoła, nie tylko materialnie, ale przede wszystkim duchowo i personalnie.

CZYTAJ DALEJ

Kard. Cantalamessa do Papieża i Kurii: to Jezus ma być naszym chlebem

2024-02-23 22:58

[ TEMATY ]

Cantalamessa

flickr.com

Jezus jest chlebem życia wiecznego nie tylko ze względu na to, co daje, ale także - i przede wszystkim - ze względu na to, kim jest. Słowo i Sakrament pozostają tylko środkami; życie Nim i w Nim stanowi cel - wskazał kard. Raniero Cantalamessa w pierwszym kazaniu wielkopostnym dla Papieża i Kurii Rzymskiej. Zapowiedział, że tegoroczny cykl poświęci słowom, w których Jezus, mówiąc „Ja jestem”, objawia samego siebie.

Dziś papieski kaznodzieja skupił się na wyznaniu: „Ja jestem chlebem życia”.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję