Reklama

Archiwum

Niedziela 22/2024

Spis treści

Obserwator

Obserwator

Obserwator

8-9

Kącik dla dzieci

Kolorowanka

50-51

Niedziela z kulturą

Krzyżówka

64

Bliżej Życia z Wiarą

Kartka z kalendarza

To promocja jednośladu jako niedrogiego i ekologicznego środka transportu, a także wsparcie wychowania fizycznego dzieci i młodzieży oraz zdrowego stylu życia, zapobieganie chorobom. Warto wiedzieć, że jazda na rowerze obniża emisję dwutlenku węgla nawet o jedną dziesiątą.

Kartka z kalendarza
Idę bez lęku

Agnieszka Chrostowska – liderka Siewców Lednicy – swoim życiem udowadnia, że ufa w Boży plan, choć niełatwy, bo naznaczony chorobą nowotworową. W rozmowie z Angeliką Kawecką opowiada o swoich zmaganiach.

Idę bez lęku
Moja przygoda z Lednicą
Agnieszka Chrostowska Wysłuchała AK.

Gdy przyjechałam na studia do Poznania, kolega opowiedział mi o spotkaniach w duszpasterstwie i ojcu, który o godz. 7 rano zaprasza na Mszę św. akademicką, a po niej na śniadanie.

Moja przygoda z Lednicą
Trzy stolice
Elżbieta Nowak

Jak odchudzić brzuch?
Katarzyna Galarowicz

Dobrze przemyślane sposoby na płaski brzuch mogą dać efekt zaledwie w ciągu kilku dni. Ich kontynuacja sprawi z kolei, że cała sylwetka będzie piękniejsza, a ciało zdrowsze.

Jak odchudzić brzuch?
Lecznicza moc szyszek sosny
Ojciec Henryk

Nieco Afryki w ogrodzie
Ojciec Henryk

Trytoma groniasta kocha słońce. Jest uprawiana w ogrodach na całym świecie. Ze względu na kształt i kolor kwiatów jest nazywana płonącą pochodnią. Kwitnie od lipca do września.

Nieco Afryki w ogrodzie
Truskawki nie tylko na słodko

woce te wykorzystujemy głównie do ciast i deserów, ale doskonale komponują się też z warzywami, mięsem i serami.

Truskawki nie tylko na słodko
W górskim raju
eMKa

Kotlina Kłodzka to idealne miejsce na wypoczynek i aktywną rekreację. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

W górskim raju

66-79

Wybrane artykuły z edycji diecezjalnych

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję